Karpacz

Apartamenty pod Śnieżką


Karpacz uchodzi za najpiękniejszy górski kurort położony u podnóża Śnieżki – najwyższego szczytu Karkonoszy i główną bazę wypoczynkową w tej części kraju. Kristensen wybudował tam dwa osiedla – przy ul. Myśliwskiej i przy ul. Komuny Paryskiej. Łącznie znajdują się tam 104 apartamenty w 52 domach, które w zdecydowanej większości są wynajmowane turystom. Funkcjonalny układ apartamentów, widok na panoramę Karkonoszy, bliskość szlaków górskich, wyciągów i innych atrakcji oferowanych przez miasto, powodują, że apartamenty są wynajmowane średnio przez 220 dni w roku!

Kristensen angażuje się w życie lokalnej społeczności. W Karpaczu m.in. był inicjatorem konkursu i warsztatów architektonicznych z udziałem mieszkańców, w wyniku których powstał projekt deptaka miejskiego.

Plan osiedla


Wybrane Apartamenty pod Śnieżką można wynajmować za pośrednictwem ApartView . Nasze osiedla są jednymi z bestsellerów wynajmu w Karpaczu!

Lokalizacja


Karpacz uchodzi za najpiękniejszy górski kurort położony u podnóża Śnieżki. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z dobrze przygotowanej infrastruktury narciarskiej, szlaków turystycznych do pieszych wędrówek czy pięknych tras, idealnych do przemierzania na biegówkach lub rowerach. Zwolennicy kulturalnych rozrywek odnajdą na mapie Karpacza ciekawe muzea, w których mogą poznać historię zabawek, sportu, a także podziemne królestwo Ducha Gór!

GaleriaKristensen, Ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa